O mně

Počátek mého „svíčkaření“ se zrodil v souvislosti s provozováním rodinného Wellness Böhmova v Brně-Řečkovicích. Bylo zapotřebí zde vytvořit příjemnou a poklidnou atmosféru, ve které by mohli naši zákazníci relaxovat, a k tomu napomáhaly právě svíčky. Mnoho svíček. Pohled na jejich plápolající plamínky a tlumené světlo totiž působí blahodárně na lidskou duši.

               Ale byl v tom háček. Po každodenním několika hodinovém pobytu se citlivější jedinci z řad personálu začaly potýkat s bolestmi hlavy zapříčiněnými zplodinami, které vznikaly pálením parafínu. Zvěsti o jeho škodlivosti se prokázaly být pravdivými. Rozhodli jsme se neničit zdraví sobě, své rodině, ani našim zákazníkům, a nápad výroby vlastních ručně dělaných svíček z nezávadných přírodních vosků byl na světě. Bolesti hlavy zmizely přesně okamžikem, kdy ve wellness zahořely první palmové svíčky.

               Zjistila jsem, že ve výrobě svíček můžu realizovat i svoji kreativní stránku osobnosti a že mě to baví. A tak jsem zkusila použít i vosk sójový s bylinkami a éterickými oleji a včelí a nabídnout své výrobky i Vám prostřednictvím tohoto e-shopu. Sortiment určitě plánuji do budoucna dále rozšiřovat.

Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím